Pedagógusok, fogadóórák

Pedagógusok, fogadóórák
Intézményünkben főállású pedagógusaink mellett óraadó és áttanító kollégák is segítik munkánkat. Ennek köszönhetően szakos ellátottságunk 100 %.

 

Névsor

Tantárgy

Fogadóóra
1. 

Feiler Zsuzsanna Irén

igazgató,

magyar nyelv 5. és 8. osztály, dráma és színház 7.osztály

kedd

11.00-11.45

2. 

Kamondiné Bóta Melinda

igazgató-helyettes, 6.osztály osztályfőnöke,

történelem 6., 7., 8. osztály, hon-és népismeret 6. osztály, egyéni tanrend történelem

kedd

10.00-10.45

3.  Beke Zoltánné 2. osztály osztályfőnöke, tanító,  napközi, tanulószoba

hétfő

10.00-10.45

4.  Dr. Petrovicsné Frigyer Anita 3. osztály osztályfőnöke, gyógypedagógus, alsós munkaközösség-vezető

hétfő

10.00-10.45

5.

Décsy László

testnevelés  6., 7.,8. osztály, tanulószoba

szerda

10.45-11.30

6.

Décsy Hilda

2. osztály tanító, napközi

szerda

9.00-9.45

7.

Dr. Bruncsicsné Duduk Éva

fizika 7. és 8. osztály, egyéni tanrend fizika és kémia, technika és tervezés 5.6.7.osztály,  

telefonos egyeztetés alapján

8.

Horváth Judit

7.osztály  osztályfőnöke,

matematika 6., 7. osztály,

történelem 5. osztály,

etika 5-8. osztály, egyéni tanrend matematika, történelem, 

tanulószoba, felsős munkaközösség-vezető

kedd

10.55-11.40

9.

Karácsony Éva

4.osztály osztályfőnöke, tanító, napközi, integrációs munkaközösség- vezető

péntek

9.00-9.45

10.

Kissné Bereczky Eszter

4. osztály tanító, ének-zene 5. osztály, napközi, tanulószoba, DÖK-segítő pedagógus

csütörtök

10.00-10.45

11.

Lázárné Mátés Tímea

1. osztály  tanító,

napközi, tanulószoba

szerda

10.00-10.45

12.

Marancsics Imre

5. osztály osztályfőnöke, matematika 5., 8. osztály, testnevelés 5. osztály, tanulószoba

 

kedd

09.00-09.45

13.

Barnáné Szodorai Mária

angol nyelv 4-8. osztály, 

péntek

13.20-14.20

14.

Tamásné Zsuppányi Andrea

1. osztály osztályfőnöke,

digitális kultúra 3-4-5.osztály, napközi, tanulószoba

csütörtök

10.00-10.45

15.

Zsótérné Kalmár Ibolya

3.osztály  tanító,

napközi, tanulószoba

péntek

11.50-12.35

16.

Luiza Sehtanova

bolgár nyelv és irodalom, bolgár népismeret 1-5.osztály

telefonos egyeztetés alapján
17.

Mátrai Istvánné

8.osztály osztályfőnöke, természettudomány 5., 6. osztály, biológia 7. és 8. osztály, földrajz 7. és 8. osztály, egyéni tanrend biológia, földrajz, tanulószoba

hétfő

10.00-10.45

18.

Tarné Molnár Éva

magyar nyelv 6. és 7. osztály, irodalom 5-8. osztály, egyéni tanrend magyar nyelv és irodalom, 

tanulószoba

csütörtök

10.00-10.45

19. Tanainé Szeghy Rita digitális kultúra 6.7.8.

telefonos egyeztetés alapján

20.

Galuska Sándor

Ének-zene 6.7.8.osztály

telefonos egyeztetés alapján

21.

Galuskáné Csöndes Eszter

Kémia 7. és 8.osztály

telefonos egyeztetés alapján

22.

Szarka Péter

Rajz 5-8.osztály

telefonos egyeztetés alapján

23.

Pozsonyi Viktória

Hit- és erkölcstan

1-8.osztály

telefonos egyeztetés alapján

24.

Szabó Barnabás

Hit- és erkölcstan

telefonos egyeztetés alapján

25.

Módné Katona Judit

Hit- és erkölcstan

telefonos egyeztetés alapján

Pályázatok

csodaszarvas
petőfi 200
Okosan a pénzzel
magyar kormány támogatása
magyar falu
Határtalanul