Versenyeredmények

Szorgalmas és tehetséges diákjaink a második félévben is remekelnek különböző tanulmányi versenyeken.

Március 11-én a Gergely-napi Művészeti Fesztiválon vettek részt tanulóink Gyenesdiáson. Népdalosaink: Magyarósi Mira, Kele Kincső, Kőnig Zselyke, Strausz Réka, Németh Ágnes arany minősítést szereztek. Piszker Máté 4.osztályos versmondónk szintén arany minősítést kapott. Versmondóink közül Németh Annamária 7.osztályos, Kaszab Réka és Nagy Letícia 4.osztályos tanulók ezüst minősítést értek el.

A Sármelléki komédiások szintén ezüst minősítéssel zárták a versenyt a színjátszók között. Büszkék vagyunk rátok! Köszönjük a felkészítő tanár nénik: Feiler Zsuzsanna, Kissné Bereczky Eszter, Tarné Molnár Éva, Lázárné Mátés Tímea és tanulóink lelkes munkáját!

Diákjaink sikerrel szerepeltek a József Attila versmondó versenyen. Iskolánkat Németh Annamária és Nagy Gvendolin Rozi 7.osztályos tanulók képviselték a keszthelyi Fejér György Városi Könyvtárban megrendezett járási fordulón. Nagy Gvendolin 2.helyezést ért el és jogot szerzett arra, hogy Lendván, a megyei versenyen képviselje a Keszthelyi járást és iskolánkat. A versmondók felkészítője Tarné Molnár Éva tanár néni.

Nagy Gvendolin Rozi nem csak versmondásban nyújtott kiemelkedő teljesítményt. Első helyezett lett a Zala vármegyei matematika versenyen! Felkészítője Marancsics Imre tanár úr. Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!

Lezárult a Zalalövői „Salla” Művelődési Központ Könyvtára által szervezett levelezős történelem verseny. A megyei levelezős történelem verseny az idei tanévben Egyetemes és magyar történelem 1301-

1700 között témakörben került megrendezésre. Iskolánk hetedikesei nagyon szépen teljesítettek ezen a versenyen. A három fordulóból álló verseny résztvevői: Belovári Máté, Nagy Gvendolin Rozi, Németh Barnabás, Pethő Kristóf. Felkészítőjük Kamondiné Bóta Melinda tanár néni volt.

Sikeresen szerepeltek tanulóink az Oktatási Hivatal Nemzetiségi Pedagógiai Oktatási Központ által megrendezett 2022/2023. tanévi Országos nemzetiségi rajzversenyen.

Szilágyi Attila (2.a osztály) 2. helyezést ért el

Pas-Bali Zoé (2.a osztály) különdíjban részesült

Felkészítőjük Zsótérné Kalmár Ibolya és Antoniya Stefanova tanár nénik voltak.

Az ünnepélyes díjátadóra később kerül sor.

Lezajlottak a matematika versenyek második fordulói.

A Varga Tamás matematika verseny második fordulójába jutott és ott eredményesen szerepelt Németh Barnabás(9.hely), Németh Botond Nándor (10.hely) és Nagy Gvendolin Rozi (11.hely).

A Zrínyi verseny második fordulójában a hetedik osztályosok között Nagy Gvendolin Rozi (22.hely), Németh Botond Nándor (24.hely) és Németh Barnabás (29.hely) álltak helyt. Felkészítőjük Marancsics Imre tanár bácsi.