Versenyeredményeink 2023/2024.

A kötelező tanórai elfoglaltságok mellett igyekszünk lehetőséget biztosítani diákjainknak számos versenyen való részvételre.

Novemberben iskolánk 7. osztályos tanulója, Horváth Ajsa Flóra arany minősítést szerzett a "Szép Zalában születtem" népdaléneklési verseny területi fordulójában, majd februárban Zalaegerszegen a Liszt Ferenc Általános Iskola „Tiszán innen - Dunán túl” országos népdaléneklési versenyén is. Gratulálunk neki és felkészítőjének, Galuska Sándor kollégánknak!

2023. november 15-én tartottuk regionális mesemondó versenyünket, ahol10 iskola 49 tanulója mérettette meg magát a magyar népmesék világába varázsolva el a zsűrit és társaikat. A versenyen első helyezést ért el Kulcsár Lilla 2. osztályos tanulónk. Felkészítője: Beke Zoltánné, Zsuzsa néni. Gratulálunk a szép eredményhez!

November 29-én a zalakomári Somssich Antal Általános Iskola körzeti egészségnevelési versenyén  bizonyította felkészültségét iskolánk alsó tagozatos csapata.  Egészséges életmód, egészséges táplálkozás témakörben a Gép László Kolos, Bor Rajmund Sándor, Németh Benjámin és Lőrincz Attila alkotta csapat a legjobbnak bizonyult, az első helyen végeztek. Hatalmas gratuláció a fiúcsapatnak!

Novemberben zajlott az országos  Zrínyi Ilona Matematika Verseny helyi fordulója, amelyen második és harmadik évfolyamos tanulóink közül Bor Rajmund Sándor, Vipler Zalán, Kulcsár Lilla, Németh Benjámin, Tasner Noel indult, a következő fordulóban Keszthelyen a Csány-Szendrey Általános Iskolában Kulcsár Lilla 48., Németh Benjámin 15., Tasner Noel 42. helyen végzett.

Szintén novemberben került megrendezésre az országos Varga Tamás Matematika Verseny helyi fordulója is, melyen Nagy Gvendolin Rozi, Németh Botond Nándor, Németh Barnabás és  Belovári Máté nyolcadikos tanulók vettek részt. A verseny megyei fordulójára Nagykanizsán került sor 2024. januárban, ahol Nagy Gvendolin Rozi a hatodik helyen végzett.

A Megyei Matematikaverseny helyi fordulójában Németh Benjámin, Ringbauer Gergő, Hetesi Blanka, Nagy Gvendolin Rozi, Németh Botond Nándor, Németh Barnabás, Belovári Máté és Tasner Noel indult, majd a tovább jutók februárban Keszthelyen a Csány-Szendrey Általános Iskolában megrendezett versenyen mérettették meg magukat. Németh Benjámin 4., Ringbauer Gergő 21., Hetesi Blanka 14., Németh Barnabás 6., Belovári Máté 11. helyen végzett.

A vármegyei döntőben a 3. osztályosok között Németh Benjámin 4. helyezést ért el. Felkészítője Zsótérné Kalmár Ibolya tanító néni.

A 8. osztályosok között Németh Barnabás 6. helyezést ért el. Felkészítője Marancsics Imre tanár úr.

Gratulálunk és köszönjük munkájukat tanulóinknak és felkészítőiknek!

Iskolánk nyolcadik osztályos csapata 3. helyezést ért el 14 induló csapat közül a Keszthelyi Vajda János Gimnázium által szervezett XXXI. NEWTON KUPÁN (informatika-fizika-matematika).

Csapatunk tagjai: Rális Regő, Németh Barnabás, Belovári Máté.

Newton Kupa egyéni eredmények:

- Rális Regő: Informatika 1. helyezés

- Németh Barnabás: Fizika 5. helyezés

A felkészülést segítő pedagógusok: dr. Bruncsicsné Duduk Éva, Marancsics Imre, Tanainé Szeghy Rita

Gratulálunk a diákoknak, pedagógusoknak!

Március 9-én a Gergely-napi Művészeti Fesztiválon vettek részt tanulóink Gyenesdiáson. Népdalosaink közül Németh Ágnes arany minősítést, Strausz Réka és Horváth Ajsa Flóra ezüst minősítést szereztek. Versmondóink közül Németh Annamária, Nagy Letícia, Piszker Máté ezüst, Pálfi Luca bronz minősítést értek el. Felkészítőik: Tarné Molnár Éva, Kissné Bereczky Eszter és Galuska Sándor.

Mindannyiuknak gratulálunk!