"TÖK-JÓ NAP" 2021.

TÖK-JÓ NAP 2021.

Hagyományos TÖK -JÓ napunkat október 20-án tartottuk az iskolában. A tanulók izgalommal várták ezt a napot, hiszen tökfaragó, sütikészítő, dekorációs verseny mellett jelmezbe öltözve felvonultak, ijesztgethették egymást. Délelőtt folyamán szavaztak az elkészített művészi alkotásokra, majd a felvonulás után a rémes lényekre- a jelmezesekre. A délután további részében halloween-i feladatokkal, játékokkal tevékenykedtek. A szörnyszobának ismét nagy sikere lett.

A versenyek eredményeit pénteken, az ünnepi műsor után hirdettük ki:

Dekorációs verseny:

I. helyezés : Szefcsik Csenge

II. helyezés : Horváth Ajsa

III. helyezés: Németh Botond

Tökfaragó verseny:

I. helyezés: Baraté Marcell

II. helyezés: Fisli Richárd

III. helyezés: Tóth Flórián

Sütikészítő verseny:

I. helyezés: Tasner Noel

II. helyezés: Fehér Zsófia és Levente

III. helyezés: Horváth Ajsa

Jelmezverseny:

I. helyezés: Ringbauer Gergely

II. helyezés: Kaszab Réka

Hetesi Vilmos

III. helyezés: Gelencsér Dorina

Különdíj- online szavazás: Kaszab Réka

Kapcsolódó galéria

"TÖK-JÓ NAP" 2021.

Pályázatok

Okosan a pénzzel