Tanévzáró

Tanévzáró

A 2019/2020. tanév lezárása, kicsit másképp 

Minden úgy kezdődött mint máskor...tanévnyitó, szüret, meseolvasó nap, ünnepélyek, megemlékezések, bulik, farsangi mulatság, stb. Aztán jött a nem várt fordulat...DIGITÁLIS MUNKAREND! Kiürült az épület, csendesek lettek a folyosók, tantermek és az udvart visszafoglalták a mókusok! A tantestület gyorsan döntött, digitális platformokra költöztünk. Próbáltuk színesebbé tenni az elképzelhetetlennek tűnő munkát! Így továbbra sem unatkoztunk! Sokat tanultunk mindannyian, ha nem is azt és nem is akkor, ahogy az elején terveztük.

Nagyon hiányoztok, így még jobban várjuk a találkozást, mint máskor.

Addig is jó pihenést mindenkinek!

Zsuzsa néni általatok legkedveltebb mondatával búcsúzunk egy kis időre:

"EZZEL A 2019/2020-AS TANÉVET BEZÁROM!"

 

Pályázatok