Szép Zalában születtem

2019. november 30-án népdalos tanulóink részt vettek a zalaegerszegi Eötvös József Általános Iskola szervezésében, a "Tiszán innen-Dunán túl" népdal éneklési verseny "Szép Zalában születtem" zalaegerszegi területi fordulóján.

A diákok zalai népdalokat, gyermekdalokat adtak elő.

Szóló kategóriában:
- Szefcsik Csenge 2.osztályos tanulónk BRONZ minősítés
- Jakab Zorka 2.osztályos tanulónk EZÜST minősítés
- Horváth Ajsa Flóra 3.oszt. tanulónk ARANY minősítés
- Szabó Sára 4. osztályos tanulónk ARANY minősítés.
- Csepregi Lilla, Torma Emese, Kovács Adrián 6.osztályos tanulók nagyon szépen szerepeltek, nekik később lesz eredményük.

Csicsergő énekegyüttes: Liebau Emili, Fi Lilien, Jakab Zorka, Szefcsik Csenge, Horváth Ajsa Flóra ARANY minősítés.

Bóbiták énekegyüttes: Kiss Brigitta, Szijártó Petra, Sándor Barbara, Csepregi Lilla, Torma Emese, Kovács Adrián, Szabó Sára ARANY minősítés.

Az arany minősítést szerzett tanulók képviselik iskolánkat a tavasszal megrendezésre kerülő megyei fordulóban.

Felkészítőjük - Gerecs Mária - nevében is köszönjük a tanulók munkáját és gratulálunk az elért eredményekhez!