Síelés Eplény 2021.

Síelés Eplény 2021.

A "SKI43 for free" programnak köszönhetően 24 tanulónk próbálhatta ki a síelést Eplényben.

A program keretein belül 24 tanuló (3 középhaladó, 21 kezdő) vett részt az Intersport Síaréna programján, mely a síelés népszerűsítését célozta meg.  A középhaladók síelhettek, a kezdők 2 órás ingyenes síoktatáson vehettek részt képzett oktatók vezetésével. Mindemellett a Síaréna ingyenesen biztosította az ehhez szükséges eszközöket számukra, plusz egyszeri meleg étkezést és meleg italt kaptak, illetve ingyenes kíséretet, aki végig kísérték az osztályokat a megérkezéstől a távozásig, plusz ingyen animátor irányította a játékos feladatokban való részvételt a szabad időszakokban. 

Köszönjük Sármellék, Zalavár, Szentgyörgyvár községek önkormányzatainak, hogy segítették a tanulók utaztatását és egy új élmény megszerzését!

Szervező pedagógus: Marancsics Imre, kísérő: Gerecs Mária.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1437249399941002&type=3

Kapcsolódó galéria

Síelés Eplény 2021.

Pályázatok

Okosan a pénzzel