Pedaógusaink fogadóórái

Pedaógusaink fogadóórái

A 2021/2022. tanévben pedagógusaink ismét fogadóórákon válaszolnak esetleges kérdéseikre. Keressék őket bizalommal!

 

Névsor

Tantárgy

Fogadóóra

1. 

Feiler Zsuzsanna Irén

intézményvezető,

magyar nyelv 6. és 8. osztály

kedd

11:00-11:45

2. 

Gerecs Mária

intézményvezető-helyettes, környezetismeret 4. osztály, informatika 5. osztály és 4.b, matematika 2-4. b

szerda

13:00-13:45

3. 

Beke Zoltánné

3. a tanító, irodalom, életvitel és gyakorlat 2-4. b, környezetismeret 2-4. b napközi, tanulószoba

hétfő

11:00-11:45

4. 

Dr. Petrovicsné Frigyer Anita

1. a tanító, gyógypedagógus, munkaközösség-vezető

hétfő

11:30-12:15

5.

Décsy László

testnevelés 5., 6., 8. osztály, tanulószoba

szerda

9:00-9:45

6.

Décsy Hilda

4. a osztályfőnök, tanító, napközi

hétfő

10:00-10:45

7.

Dr. Bruncsicsné Duduk Éva

fizika 7. és 8. osztály, egyéni tanrend fizika, kénia, természeteismeret

szerda

12:00-12:45

8.

Horváth Judit

5.a osztályfőnök,

matematika 5., 8. osztály,

történelem 7. osztály,

etika 5., 7. osztály, egyéni tanrend matematika, 

tanulószoba

szerda

8:00-8:45

9.

Karácsony Éva

2. a osztályfőnök, tanító

napközi, tanulószoba

hétfő

9:00-9:45

10.

Kissné Bereczky Eszter

1. a tanító, ének-zene 5. osztály, napközi, tanulószoba

kedd

9:00-9:45

11.

Lázárné Mátés Tímea

3.a osztályfőnök, tanító

napközi

szerda

11:00-11:45

12.

Marancsics Imre

7.a osztályfőnök, matematika 6., 7. osztály, testnevelés 7. osztály, tanulószoba

hétfő

10:00-10:45

13.

Szitter Katalin

angol nyelv 4-8. osztály, 4.b, magyar nyelv 5. osztály, tanulószoba, diákönkormányzatot segítő pedagógus

péntek

11:50-12:35

14.

Tamásné Zsuppányi Andrea

4. a tanító, informatika 4. és 6. osztály, egyéni tanrend digitális kultúra és informatika, napközi, tanulószoba

hétfő

9:00-9:45

15.

Zsótérné Kalmár Ibolya

1.a osztályfőnök, tanító,

napközi

hétfő

10:00-10:45

16.

Stefanova Antoniya Dimitrova

bolgár nyelv és irodalom, bolgár népismeret

telefonos egyeztetés alapján

17.

Kamondiné Bóta Melinda

8.a osztályfőnök,

történelem 5., 6., 8. osztály

életvitel és gyakorlat, technika és tervezés 5-8. osztály, etika 6. és 8. osztály, hon-és népismeret 6. osztály, egyéni tanrend történelem, tanulószoba, munkaközösség-vezető

csütörtök

9:00-9:45

18.

Mátrai Istvánné

6. a osztályfőnök, természettudomány 5., 6. osztály, biológia 7. és 8. osztály, földrajz 7. és 8. osztály, egyéni tanrend természettudomány, biológia, földrajz, tanulószoba

hétfő

9:00-9:45

19.

Tarné Molnár Éva

magyar nyelv 7. osztály, irodalom 5-8. osztály, egyéni tanrend magyar nyelv és irodalom, 

tanulószoba

hétfő

10:00-10:45

   

20.

Rizsányi Zoltán

Informatika

 

21.

Galuska Sándor

Ének-zene

 

22.

Galuskáné Csöndes Eszter

Kémia

 

23.

Szarka Péter

Rajz

 

24.

Pozsonyi Viktória

Hit- és erkölcstan

 

25.

Bóka Tibor

Hit- és erkölcstan

 

26.

Szabó Barnabás

Hit- és erkölcstan

 

27.

Módné Katona Judit

Hit- és erkölcstan

 

Pályázatok

Okosan a pénzzel