Okosbútor

A mai napon tanulóink birtokba vehették az MVM online nyereményjátékán nyert Okosbútort

397 magyarországi intézmény összesen 2153 diákja versenyzett az MVM Okosbútor online nyereményjátékán. A veresenyen egy energetikai és fenntarthatósági témájú keresztrejtvényt kellett kitöltenie a tanulóknak. A feladványt leggyorsabban  és helyesen megoldó tíz diák intézménye egy KisKígyó fantázianevű okosbútorral lett gazdagabb. Intézményünk 8. osztályosai és 1 fő 6. osztályos tanuló vett részt a versenyben Feiler Zsuzsanna intézményvezető és Kamondiné Bóta Melinda tanárnő segítségével.

Nyertesek:

• Sármelléki Általános Iskola,
  • Horváth Mihály Gimnázium (Szentes),
  • Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Technikum, Általános Iskola és Óvoda (Kisújszállás),
  • Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium,
  • Energetikai Technikum és Kollégium (Paks),
  • Bonyhádi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola,
  • Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium (Budapest),
  • Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium,
  • ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola És Gimnázium (Szombathely),
  • Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola.

Az okosbútort a Hello Wood Studio munkatársai hozták el nekünk és állították be helyére az intézmény udvarán. Köszönjük szépen!

A versenyzőknek és felkészítőiknek is köszönjük és gratulálunk!