Megjött a Mikulás

Mikulás napját mindig minden gyerek nagyon várja. Az idén sem volt ez másképp, de talán a reggelre megérkező hó még izgatottabbá tett mindenkit.

Végre elérkezett a délután és a hangos éneklésre megjelent  Elza hercegnő, Krampusz, Rudolf a rénszarvas és Bogi manó a kíséretében a Télapó. Elmesélték merre jártak a délelőtt folyamán, s hogy mi mindent látott az az utóbbi időben távcsövével a Mikulás. Rudolf, aki nagyon népszerű a gyerekek körében, az idén is egy humoros verssel készült.

A hagyományokhoz híven elsőseink egy vidám kis jelenettel örvendeztették meg a nagyszakállút, barátait és a közönséget, majd előkerült a "Nagy Könyv". Bogi manó segédkezett, ő olvasta fel azokat a feljegyzéseket, amelyeket Télapó  az osztályokról az elmúlt egy év folyamán feljegyzett magának. A gyerekek meghallgatták az intelmeket, dicséreteket, majd átvették a nagy zsákot, mely mindenki számára rejtett egy-egy csomagot.

Hatalmas szaloncukor zápor után a Mikulás tovább folytatta útját, de megígérte, hogy jövőre ismét ellátogat hozzánk.

Köszönjük szépen a Szülői Szervezetnek, hogy idén is segítettek megtölteni a Mikulás puttonyát!

Kapcsolódó galéria

Megjött a Mikulás

Pályázatok

csodaszarvas
magyar kormány támogatása
petőfi 200
magyar falu
Határtalanul
Okosan a pénzzel