Kerékpárra fel! Közlekedjünk biztonságosan!

Kerékpárra fel! Közlekedjünk biztonságosan!

2022. március 26-án iskolánk tanulói közlekedésbiztonsági napon vettek részt…

Sármelléki Közösségi Színtér-ÁMK szervezésében. A gyerekek osztályfőnökeik vezetésével kerékpárosoknak szóló KRESZ-teszt kitöltésével indították a napot. Folytatásként Dongó Norbert rendőr főtörzsőrmester előadása hívta fel a 4-8. osztályos diákok figyelmét a biztonságos közlekedésre. Az előadás alatt az 1-3. osztályos tanulók az udvaron felállított ügyességi pályán teljesítettek feladatokat. A közlekedésbiztonsági előadás után a 4-8. osztályos tanulók és pedagógusaik rövid kerékpártúrára vállalkoztak. A túra alkalmával pihenésként 2 pihenőponton teljesítettek játékos feladatokat. Kerek és vidám napot zártunk. Mindenki kellemesen elfáradva, de épségben tért haza. Köszönet mindazoknak, akik munkájukkal hozzájárultak a nap sikeréhez és a gyerekek öröméhez!

Kapcsolódó galéria

Kerékpárra fel! Közlekedjünk biztonságosan!

Pályázatok

Okosan a pénzzel