Karácsony 2023.

A 2023-as év utolsó tanítási hete már a Karácsony jegyében telt iskolánkban is.

December 20-án este került megrendezésre községünkben a „Falukarácsony”, melynek iskolánk tanulói is aktív résztvevői voltak. 1-5.évfolyamos diákjaink bolgár dalokkal, tánccal, népszokások bemutatásával készültek, hatodik és hetedikes tanulóink pedig karácsonyi jelenettel, színdarabbal léptek színpadra. Hallhattunk egy szép mesét Kulcsár Lilla 2. osztályos tanulónk előadásában, verseket néhány hatodikostól és tovább színesítette a programot táncszakköröseink produkciója.

Bízunk benne, hogy tanulóink befektetett munkájának eredményeképpen ismét szép ajándékot tettünk a karácsonyfa alá.

Köszönjük a résztvevő gyerekek és a felkészítő pedagógusok munkáját!

Az utolsó tanítási napon karácsonyváró kézműves foglalkozást tartottunk, osztálymunkában téli plakátot készítettünk, majd meggyújtottuk iskolánk adventi koszorúján a negyedik gyertyát is. Végül az ajándékozás zárta a napot, a Községi Önkormányzatnak és a Szülői Szervezetnek köszönhetően tanulóink idén is személyre szabott ajándékkal mehettek haza!

Köszönjük az Önkormányzat és a Szülői Szervezet támogatását!