Javaslat az őszi szünetre

Vigyázzunk magunkra! Vigyázzunk egymásra!

Az Emberi Erőforrások Minisztériumának javaslatára kérjük a tisztelt szülőket, hogy az őszi szünet idején segítsék a járvány visszaszorítását azzal is, hogy a gyerekek a kontaktusszám csökkentése érdekében lehetőleg családjukkal töltsék a szünidőt. Kerüljék azokat a helyszíneket, rendezvényeket, ahol zárt térben sokan vannak és minimalizálják az iskolatársaikkal vagy más intézmények diákjaival a közös, a vírus terjedése szempontjából kockázatos programokon való részvételt. Igyekezzenek a lehető legkevesebb családon kívüli szociális érintkezés mellett, pihenéssel, feltöltődéssel tölteni a szünet napjait. A nagyszülőkkel kizárólag egészséges állapotban, a védelmi intézkedések betartásával történjen személyes érintkezés.

Eddigi együttműködésüket, megértésüket köszönjük!

Az őszi szünet idejére jó pihenést, jó egészséget kívánunk!