EGYÜTTMŰKÖDÉS KÉRÉSE - VIGYÁZZUNK EGYMÁSRA!

EGYÜTTMŰKÖDÉS KÉRÉSE - VIGYÁZZUNK EGYMÁSRA!

GONDOLKODJUNK FELELŐSSÉGTELJESEN! VIGYÁZZUNK EGYMÁSRA!

A járvány terjedésének megelőzése mindannyiunk felelőssége!

Tisztelt Szülők!

Ismételten felhívjuk figyelmüket, hogy a Házirend mellékleteként kiadott járványügyi protokoll szerint:

„Intézményünket kizárólag egészséges, tünetmentes tanuló látogathatja. Amennyiben a szülő gyermekénél tüneteket észlel orvosi vizsgálatáról köteles gondoskodni! A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van.”

Kérjük a járvány terjedésének megakadályozása céljából, ha a tanulónál, vagy közvetlen környezetében, az egy háztartásban élők közül bárkinél koronavírus – gyanú merül fel, esetleg tesztelés történik, fogják otthon a gyereket önkéntes karanténba és értesítsék gyermekük osztályfőnökét! Amennyiben a szülő jelez felénk, ilyen indokkal a hiányzást igazoltnak tekintjük.

Együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

Pályázatok

Okosan a pénzzel