Családi piknik

2023. április 15-én, szombaton kinyitottuk iskolánk kapuit. Tanulóinkat és szüleiket, hozzátartozóikat családi piknikre vártuk.

A napot színvonalas műsorral nyitottuk. A táncosok, népdalosok, versmondó tanulók előadásával megalapoztuk a  jó hangulatot. Csoportos versengéssel folytattuk a délelőttöt. A szomorkás, esős idő miatt az iskola tantermei és helyiségei szolgáltak az állomások helyszíneként, ahol a tanulókból és szülőkből álló csapatok változatos feladatokat oldottak meg a Föld napjához, fenntarthatósághoz kapcsolódóan. Keresztrejtvény, képkirakó, szókereső, válogató feladatok mellett a kézügyességre és csapatmunkára is szükség volt a sikeres pontgyűjtéshez. Lelkesen, koncentrálva ügyeskedett minden csapat. A pontszerzésben a szülők, kisebb és nagyobb testvérek is jeleskedtek. Vidám hangulatban telt a délelőtt. A versenyzés után finom ebédet fogyasztottak el az osztályok. Még "édesebbé" vált a nap, amikor a Sármellékért Közhasznú Nonprofit Kft jóvoltából csokoládétortát kapott minden osztály. Igazán jól sikerült ez a nap minden " kicsi és nagy " résztvevő számára.