Beiratkozás a 2021/2022. tanévre

Beiratkozás a 2021/2022. tanévre

Tájékoztatom, hogy a kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel a 2021/2022. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás során nemcsak személyes, hanem online úton is lehetőség van beíratni a tanköteles korba lépő gyermekét.

Az általános iskola első évfolyamára történő jelentkezésének elektronikus, online formájára 2021. április 10-2021. április 16-án éjfélig nyílik meg az informatikai lehetőség az Ön részére a KRÉTA rendszer felületén keresztül: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap.

Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” felület. Minden esetben meg kell adnia a kötelező felvételt biztosító általános iskola nevét és címét is a jelentkezése során. Az online beiratkozás esetén a beiratkozáshoz szükséges eredeti dokumentumok bemutatására a 2021/2022. tanév első napjáig (2021. szeptember 1.) kerülhet sor.

A beiratkozás adatainak felvétele indokolt esetben, a beiratkozást lefolytató iskola által szabályozott módon, személyesen is megtörténhet 2021. április 15-én és 16-án, egészségügyi szabályok szigorú betartása mellett!

TELEFONOS EGYEZTETÉS, BEJELENTKEZÉS ALAPJÁN:

Titkárság telefonszáma: +36304371137

2021. április 7-étől telefonon várjuk jelentkezésüket iskolánkban időpont egyeztetés céljából.

A hívásokat munkanapokon 8-16 óráig fogadjuk.

Akár online, akár személyesen történt a jelentkezése az iskolába, a körzettel nem rendelkező általános iskolai osztályok tekintetében, továbbá a körzettel rendelkező iskolákba jelentkező, nem körzetes gyermekek esetében egyaránt, legkésőbb 2021. április 23-ig döntenek a gyermekek felvételéről és ezután küldik el a tájékoztatásukat Önnek.

Pályázatok

Okosan a pénzzel