A Sármelléki Általános Iskola tornaterem világításának korszerűsítése NBER-KP-1-2023/1-000018

A Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága  által kiírt Nemzetiségi célú, energiahatékonyságot elősegítő beruházási, felújítási és karbantartási tevékenységek 2023. évi költségvetési támogatása című kiírásból nyújtott 4.500.000 Ft-ból újult meg iskolánk tornatermének világítása.

A felújítás során 12 db korszerűtlen higanygőz lámpatest cseréjére került sor, helyettük 26 db LED lámpatest került beépítésre.

A világítás korszerűsítés megvalósítása után úgy használhatjuk iskolai, nemzetiségi programjaink megvalósítására a tornatermet, hogy csökken a villanyfogyasztásunk. A korszerű, gazdaságos, minőségi világítás hozzájárul ahhoz is, hogy a termet napi szinten használó gyerekek jól megvilágított teremben sportoljanak, táncoljanak.

Kapcsolódó galéria

A Sármelléki Általános Iskola tornaterem világításának korszerűsítése NBER-KP-1-2023/1-000018

Pályázatok

Határtalanul
csodaszarvas
petőfi 200
magyar falu
magyar kormány támogatása
Okosan a pénzzel