1956. október 23. Ünnepélyes megemlékezés a 7. osztály előadásában

1956. október 23. Ünnepélyes megemlékezés a 7. osztály előadásában

1956. október 23. Ünnepélyes megemlékezés a 7. osztály előadásában

Felkészítő: Marancsics Imre, osztályfőnök

Az idei tanévben is megemlékeztünk 1956. október 23-ról. Hagyományaink szerint eme megemlékezés a mindenkori 7. osztályosok feladata. Az idei tanévben Marancsics Imre tanár úr osztályának tanulóival együtt készült erre a jeles alkalomra. A műsor felidézte bennünk az 1956-os őszi nap eseményeit, büszke fiataljainak, neves politikusainak tevékenységeit, az időszak hangulatát, magyarságunk fontosságát. Köszönjük szépen a méltó megemlékezést, a befektetett munkát és a felkészítést. 

Kapcsolódó galéria

1956. október 23. Ünnepélyes megemlékezés a 7. osztály előadásában

Pályázatok

Okosan a pénzzel